אריאל פיתוח תוכנה

  
דף הבית >> מאמרים >> 3 ערוצים לשיווק באינטרנט
3 ערוצים לשיווק באינטרנט
כשאנו עוסקים בשיווק ובפרסום העסק שלנו הרעיון הוא להגיע לכמה שיותר אנשים בכמה שפחות זמן אבל לא סתם אנשים, אנשים שבאמת בעלי פוטנציאל ממשי להביע עניין במוצרים או בשירותים אותם אנו מציעים. זה ממש לא משנה אם אתם מוכרים בגדי תינוקות, מוצרי ניקיון אורגניים או אוכל לחתולים שמגיע מאנגליה - הרעיון הוא תמיד אותו רעיון המתבסס על שלושה שלבים פשוטים באמצעותם אנו שואלים 3 שאלות:
 
  1. מי הוא קהל היעד שלי
  2. מהי הדרך הטובה ביותר להגיע אליו
  3. איזה אמצעי שיווקי דיגיטלי מתאים לשיווק העסק שלי
 
אז כן, כולנו כבר יודעים כי לאינטרנט יש כוח שיווקי אדיר והסיבה לכך היא פשוטה: באמצעות פלטפורמות אינטרנטיות קיימות ניתן לכוון באופן ישיר לקהלי היעד שלי שכן הם אלו שבאים לחפש אותי ראשונים.
הם מביעים בנו עניין ולכן הפוטנציאל הוא אדיר. אז זה בסדר לא להבין באינטרנט, במחשבים ובתכנות, יש מי שמבין וישמח לעשות את העבודה בשבילכם בצורה מקצועית, יסודית ועמוקה. כמובן שהבסיס לפעילות אינטרנטית מוצלחת היא להקים אתר (למרות שזה גם לא חובה אבל מאד עוזר). לשם כך מומלץ לפנות אל חברה מקצועית של עיצוב אתרים.
הנה 3 ערוצים לשיווק באינטרנט שאתם בהחלט חייבים להכיר!
                                
  • קידום אורגני- קידום אורגני היא שיטה שבה אתר האינטרנט שלכם הופך פעיל ומקבל חשיפה מוגברת באמצעות דחיפה של עמודי האתר השונים קדימה במנועי החיפוש של גוגל. שלא תבינו לא נכון, אי אפשר להזיז בעצמכם את האתר שלכם קדימה, מה שכן אפשר לעשות זו עבודת קידום יסודית מאוד שמותאמת לדרישות ולעקרונות על פי הם גוגל עובד. גוגל רואה תמיד את טובתו של הגולש ולכן קריטריונים כמו תוכן איכותי, תנועה מוגברת באתר, דפים הנטענים בצורה מהירה, אתר המותאם למובייל, תמונות, סרטונים-אלו ועוד מעניקים לאתר שלכם נקודות זכות.
  • פרסום בגוגל- כאן מדובר על שיטה ממומנת. כלומר, על פי מילות מפתח ספיציפיות שנחקרו ונבדקו כיעילות אתם משלמים לגוגל כסף על כל קליק שגולש לוחץ על המודעה שלכם. כאן אתם יכולים לשלוט בצורה בלתי רגילה בתהליך הפרסומי, לחזק את המודעות, להחליש אותן, לשלוט במיקומים שלהן. ככל שהתחרות בתחום שלכם גדולה יותר, כך המחיר יעלה. אם תרצו לדעת עוד על שיטת פרסום זו כל מה שאתם צריכים לעשות זה לחפש מידע על המושג Pay per Click.
  • פרסום בפייסבוק- בדומה לגוגל, גם השיטה הפרסומית בפייסבוק מתחלקת לשני עולמות: קידום ממומן וקידום אורגני. לרוב השיטה הממומנת יעילה יותר שכן באמצעותה ניתן בקלות לאפיין את קהלי היעד שלכם ולכוון אליכם. עוד מידע על שיווק בפייסבוק תמצאו באתר של קילר מדיה.
ניתן גם לשלב בין השיטות, אך בשלב הראשון אתם נדרשים לאתר בעל מקצוע או חברה שיספקו לכם את השירותים שהכי מאפיינים לעסק שלכם.
 
 
 
אריאל פיתוח תוכנה  החברה - שמתאימה לכם....... תוכנה         התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים ©           למידע נוסף, צרו קשר     
 
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus