אריאל פיתוח תוכנה

  
דף הבית >> מאמרים >> 5 שיטות לשיווק באינטרנט
שיטות ודרכים שונות לפרסום באינטרנט
זה מוכח, זה מדעי וזה עובד על כולנו - האינטרנט. אמנם אנו נחשפים לעשרות אם לא מאות פרסומות, באנרים ומודעות ברשת בכל יום, אך אין ספק כי כאשר שיטת הפרסום מתבצעת בצורה ממוקדת, עונה לתחומי העניין של קהל היעד, יוצרת באז וממתגת את המותג בצורה טובה - זה לגמרי עובד.
כל שיטה או דרך באמצעותה אנו מפרסמים באינטרנט חייבת להתבסס על תכנית שיווקית ברשת. לכן, טרם מחליטים באיזו אסטרטגיה לבחור יש לערוך תכנית שיווקית פר לקוח המבוססת על שלושה שלבים עיקריים:
 
  1. קהל היעד שלי - כל עסק חייב לכוון את עצמו לקהל היעד אליו הוא פונה.
  2. מה השירות או המוצר אותו אנו מציעים.
  3. כיצד אנחנו מבדלים את עצמנו מהמתחרים ומביאים ערך מוסף ללקוח.

 
כמובן שיש להתייחס גם לסוג העסק ובאיזה שלב הוא נמצא ורק אז לבחור את הפלטפורמה השיווקית. אז מהן השיטות והדרכים השונות לבצע שיווק באינטרנט כמו שצריך?
  1. עיצוב ובניית אתר אינטרנט - מדוע עיצוב ובנייה של אתר אינטרנט נחשבת לאחת משיטות הפרסום הכי יעילות היום?. ראשית, אין כרטיס ביקור טוב יותר מזה. באתר ניתן לחשוף את כל השירותים והמוצרים אותם מציעה החברה באופן שיווקי, נכון ויזואלית וממוקד. אתר אינטרנט טוב לוכד את עיניו של הגולש ולגמרי משאיר אותו שם. שנית, אתר שבנוי ומעוצב נכון ובצורה מקצועית עם דגש על יחסי המרה טובים (שיפור התנועה באתר), מאופיין בחויית משתמש טובה הוכח כמביא לתוצאות אמיתיות בשטח (מניע לפעולה).
  2. קידום אתרים - אתר שלא מקודם במנוע החיפוש גוגל נשאר מאחור, תרתי משמע. אם כבר השקעתם בבנייה ובעיצוב של אתר, שירותי קידום אתרים - ממומנים ו/או אורגניים הם MUST עבור כל אתר שנמצא ברשת. מדובר ברשת רחבה של פעולות המתבצעות במקביל שישדרגו את מיקומו של האתר שלכם בהתאם למילות החיפוש המאפיינות את העסק ומגוון השירותים אותם אתם מציעים.
  3. ניהול קמפיינים בגוגל - Google Adwords. לניהול קמפיינים בגוגל יש מגוון יתרונות: בקמפיינים ממומנים ניתן למדוד את התוצאות, קיימת האפשרות לתכנן קמפיינים במגוון תקציבים, קל להחזיר את ההשקעה ויחד עם זאת מדובר בפרסום ממוקד ומיידי.
  4. רשתות חברתיות - אין עוררין על כך שהפייסבוק הפך להיות בין הכלים הפרסומיים היעילים ביותר ברשת. לאחר אפיון, פילוח שוק ובניית קמפיין על פי כללי השיווק והפרסום האינטרנטיים ניתן יהיה למדוד ולנתב את הקמפיין למקומות הנכונים. שיווק בפייסבוק מאפשר להגיע למגוון לקוחות פוטנציאלים ולמקד את הקמפיין בצורה מדויקת וספיציפית, מה שלרוב מביא לתוצאות טובות.
  5. שיווק באמצעות תוכן - כדי שגולשים יצרכו את התוכן שלכם, הוא חייב להיות סופר איכותי, מקורי, ממוקד, מעניין ומושך.
 
לא משנה באיזו שיטת פרסום אינטרנטית נבחר, הכל נעשה בצורה מחושבת, אחראית, מבוקרת בכדי שנוכל להעיף אתכם למקומות הנכונים ולמקסם את החשיפה שלכם ברשת בהתאם לקהלי היעד שאופיינו בתחילת התהליך. אף שלב לא מתבצע ככה סתם, הכל עם מחשבה תחילה, כי הניסיון שלנו הוא זה שמאפשר לנו להבין לאיזה כיוון ללכת ואילו שינויים יש לעשות תוך כדי התהליך כדי שנוכל להגיע לתוצאה הרצויה. חשוב לזכור, פרסום באופן כללי ופרסום באינטרנט באופן ספיציפי הוא דבר אותו יש לתחזק, לשנות ולמנף כל הזמן. אנחנו כאן כדי להביא לכם את כל החידושים הטכנולוגיים ולאפשר לכם ולעסק שלכם להישאר מעודכנים בהתאם לאותם חידושים.
 
אריאל פיתוח תוכנה  החברה - שמתאימה לכם....... תוכנה         התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים ©           למידע נוסף, צרו קשר     
 
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus