אריאל פיתוח תוכנה

  
דף הבית >> מאמרים >> בחירת מתכנת אקסס

איך בוחרים מתכנת אקסס?

אם אמרו לכם שאתם צריכים למצוא מתכנת אקסס מוכשר שיפתח עבורכם את כל הקשור אל בסיס הנתונים ואינכם יודעים על מה מדובר וכיצד מגיעים אל אותו מתכנת שמומחה בתחום ספציפי זה, התחילו לקרוא מאמר זה.

מהו אקסס (Access)?

אקסס הוא אחד מסוגי בסיסי הנתונים המוכרים והשימושיים ביותר בעולם. חברת מיקרוסופט פיתחה אותו בשנת 1992, הגרסאות שלו מתעדכנות באופן סדיר, הוא מתאים למערכות ההפעלה של ווינדוס ומקינטוש והוא מהווה כלי לפיתוח יישומי מחשב. תוכנת האקסס משמשת בדרך כלל עסקים קטנים ובינוניים והיא פשוטה מאוד לתפעול ויעילה מאוד ומשום כך היא גם זכתה לתהילה ויש דרישה רבה אליה. תוכנת ה- Access משמשת כמסד נתונים מתקדם ומאפשרת תכנות בכל מיני שפות והפקה של דו"חות מכל מיני סוגים ובהתאמה אישית לכל ארגון ועסק.

מתכנת אקסס
 
מתכנת Access – מדוע זקוקים לו?
אם אתם שואלים את עצמכם מדוע יש צורך במתכנת לתוכנה כה ידידותית וקלה לתפעול התשובה היא שברגע שמדובר על עסק מסד הנתונים מתעדכן לעיתים קרובות ולכן הוא משתנה בכל רגע נתון. כיוון שהוא משתנה חשוב מאוד להתאים אותו בצורה הטובה ביותר לעסק ובכדי להצליח במשימה זו יש להכיר היטב את תוכנת האקסס ורק על ידי כך ניתן לייעל אותה ואיתה את כל תהליכים החברה. מתכנת אקסס הוא אותו מומחה שמכיר את תוכנת האקסס על בוריה ויכול להתאים את התוכנה בצורה הטובה ביותר לעסק ועל ידי כך הוא מוביל לייעול מקסימאלי של החברה. תפקיד המתכנת הוא לבנות את מסד הנתונים בעצמו, להדריך את עובדי החברה ומנהליה לגבי המסד אותו הוא בנה וללוות את תפעול המערכת בשוטף.
 
בחירת מתכנת אקסס- הבחירה הנכונה
בחירת מתכנת אקסס אינה דבר פשוט. חשוב לדעת שאנשים רבים מכירים את היסודות של ה- Access ומציעים את שירותיהם אך אין זה אומר שהם מתאימים לתפקיד פיתוח ותכנות אקסס בהתאמה לחברה או לארגון אליו אתם משתייכים. אנשים רבים שמוכנים לבצע כל מיני עבודות באקסס מכירים את הבסיס אך כדי לתכנת באקסס צריך יותר מזה. טרם בחירת המתכנת שלכם חשוב לוודא את הדברים הבאים:
  • הכשרה- חשוב לוודא שהוא עבר הכשרה בתחום.
  • ניסיון- חשוב לוודא שיש לו ניסיון בתחום.
  • ידע נדרש- תמיד יש לוודא שהוא יודע לבצע אפיון מערכת בהתאמה למאפייני הארגון או העסק, יודע כיצד להתאים את האקסס לעיצוב הנכון ומומחה בכל מיני תוכנות משלימות.
  • דוגמאות- תמיד יש לוודא שהמתכנת מציג תיק דוגמאות של פיתוח תוכנות ניהול שונות תוך שילוב האקסס לארגונים בסדר גודל משתנה ושהוא יכול להציג בפניכם רשימת המלצות של לקוחות מרוצים.
 
מעוניינים במתכנתים מנוסים בתחום ה- Access?
 
המומחים של חברת 'אריאל פיתוח תוכנה' ישמחו לעזור לכם
צרו קשר בטלפון 02-5870844 או השאירו את הפרטים שלכם בטופס 'צור קשר'
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם
 
 
 
 
 
אריאל פיתוח תוכנה  החברה - שמתאימה לכם....... תוכנה         התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים ©           למידע נוסף, צרו קשר     
 
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus