אריאל פיתוח תוכנה

  
דף הבית >> מאמרים >> איך בונים אתר מותאם לקידום בגוגל? – מדריך לבעל העסק

איך בונים אתר מותאם לקידום בגוגל? – מדריך לבעל העסק 

בעלי עסקים רבים גדולים וקטנים כבר מזמן הבינו שכדי שיוכלו לגייס יותר לקוחות - אתר האינטרנט שלהם עליו להיות מותאם לקידום בגוגל. לשם כך, הם פונים לחברות לבניית אתרים על מנת להגיע אל התוצאה הטובה ביותר בכל הנוגע לקידום האתר ושבראשו שיווק ומכירות. אבל כיצד בונים אתר מותאם לקידום בגוגל? קבלו את המדריך למתחילים.

לפני הכל, מצאו חברה טובה לבניית אתרים

למרות שכיום ישנן מגוון אתרים שמאפשרים בניית אתרים בחינם, חשוב לא להתפתות. בניית אתרים שאינה מקצועית, מסבכת את בעל העסק שאינו מנוסה בדרך כלל וגורמת לבזבוז זמן יקר. לכן חשוב לקבל המלצות על חברה טובה לבניית אתרים שתוכל לבנות לכם אתר טוב ומותאם לגוגל. חברה שמספיק מנוסה בבניית אתרים, יודעת שהיום אין טעם לבנות אתר מבלי לבנות תשתית שמתאימה גם לקידום אורגני בגוגל (SEO). לאחר שבניתם אתר יש לפנות לחברת קידום או מקדם אתרים מקצועי שיוכל גם לעזור לכם עם החשיפה המקסימלית בתוצאות האורגניות בגוגל.
הרי בניית אתר שלא לוקחת בחשבון את הדברים הללו – משולה להקמת חנות מושקעת במיוחד שממוקמת באמצע המדבר. למה זה טוב? לאף אחד...

מאמרים שאולי יעניינו אתכם:

למה צריך לשים לב בעת בניית האתר?

כאשר אתם עובדים מול חברה לבניית אתרים על האתר שלכם חשוב לשים לב כי היא מבצעת מספר פעולות לבניית אתר אופטימאלי:
כותרות ותיאורים נכונים לאתר – חשוב כי האתר יהיה מלא בכותרות מתאימות לגוגל ותיאורים מתאימים. הכותרות והתיאורים הם החלקים החשובים בעמודי האתר שבאמצעותכם ניתן לתאר במנוע החיפוש את מה שקיים בו. כותרות ותיאורים נכונים יהיו בנויים משורה אחת המכילה 60 תווים ותיאור האתר המכיל בדרך כלל 150 מילה. חשוב לשלב מילות מפתח נפוצות שאותן ניתן למצוא לפי תוכנות למציאת מילות מפתח המתאימות לתחום שלכם. את מילות המפתח חשוב לשלב באופן הרמוני בטקסט.

תמונות וקטעי וידאו – בשלב הבא שלאר הכותרות יש לשלב באתר תמונות וקטעי וידאו שיכולים לעזור בקידום האתר שלכם. לכל תמונה שמוסיפים חשוב להוסיף גם תיאור וכלל מנועי החיפוש יוכלו לקרוא. בתיאור טוב מוכנסות מילות מפתח המתארות את מה שרואים בתמונה או בסרטון.

הוספת קישורים – חשוב להשתמש בקישורים פנימיים עד כמה שניתן באתר. את הקישורים יש להוסיף מעמודים אחר באתר הרלוונטיים לטקסט שלכם. עוד ניתן להוסיף רשימה של קישורים בסוף העמוד ובכך ליהנות מהאפקט של קישורים באתר שמסייעים לגולש להתמצא בו. שימו לב שהחברה לבניית אתרים מוסיפה את הקישורים במידה טובה ולא באופן אוטומטי - מה שיכול לבלבל את הגולש.
 
סידור ובניית האתר – בבניית אתרים חשוב כי יהיה קשר והרמוניה בין העמודים. העמודים עליהם לעזור לגולש לנווט בצורה טובה באתר ולעזור לגולש להתמצא בו. בנוסף, יש לבנות מערכת תפריטים טובה ולדאוג שהעמודים המרכזיים באתר יהיו נגישים במיוחד לגולש שיוכל להגיע אליהם בקלות. חשוב לנתב נכון את העמודים כך שיהיה ביניהם קשר וכי הלקוח יוכל להבין כיצד מגיעים אליהם בקלות.
 
עמודי נחיתה – גם עמודי נחיתה באתר חשובים במיוחד והם מסייעים רבות להנעה לפעולה. חשוב שכלל דפי הנחיתה יהיו מסונכרנים עם הרשתות החברתיות השונות, תוך רמת התאמה טובה לקונספט האתר.
 
כיצד תוכלו לוודא כי החברה בונה את האתר בצורה טובה ומותאמת לגוגל?
 
כאשר אתם בוחרים חברה לקידום אתרים חשוב לציין שאתם מעוניינים באתר מותאם לגוגל. על מנת לוודא שאכן זה כך, היכנסו לבדוק אתרים מכל סוג ובדקו אילו אתרים מותאמים לגוגל ואילו אתרים אינם מותאמים.
בנוסף בקשו מהחברה לעדכן אתכם בשלבי העשייה, ובקשו לראות את האתר מתקדם מידי פעם.
בצורה זאת תוכלו לשלוט בנעשה וגם להבטיח שהאתר שלכם יהיה טוב, מקודם ונגיש.
עוד חשוב לדאוג למאמרים קידום שיוכלו לעזור לאתר שלכם להגיע למקומות גבוהים יותר במנועי החיפוש.
 
 
 
אריאל פיתוח תוכנה  החברה - שמתאימה לכם....... תוכנה         התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים ©           למידע נוסף, צרו קשר     
 
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus