אריאל פיתוח תוכנה

  
דף הבית >> מאמרים >> תוכנה לניהול גבייה

תוכנה לניהול גבייה

אחד התהליכים איתם כל עסק באשר הוא צריך להתמודד במהלך השנה נקרא תזרים מזומנים. כאשר תזרים המזומנים של העסק שלנו לוקה בחסר, זה לאו דווקא כי העסק לא מרוויח, כי המוצר או השירות אותם אנו מציעים לא איכותיים, אלא הרבה פעמים זה יכול לקרות כתוצאה מהליך גבייה בעייתי.
ניהול גבייה שלא מתבצע בצורה נכונה מוביל לבעיות בתפעול השוטף של העסק ועלול ליצור בעיות תזרימיות שלעתים אף מובילות לפשיטת רגל ולסגירה של העסק. בין הפתרונות המוצלחים של שנות ה-2000 הינו תוכנה לניהול גבייה.

תוכנה לניהול גבייה בעסק

מהי תוכנה לניהול גבייה?

למעשה יש כל מיני סוגים של תוכנות גבייה ואת הבחירה יש לעשות בהתאם לצרכים ולמאפיינים של העסק שלנו. תוכנה לניהול גבייה או יש יכנו אותה תוכנה להנהלת חשבונות מסייעת לנו לנהל את תהליך הגבייה של העסק בצורה אוטומטית, בין אם באמצעות הוראת קבע דרך כרטיס האשראי או בין אם בהעברה בנקאית. למעשה מדובר במערך גבייה ממוחשב וחכם המאפשר לנו לחסוך זמן יקר.
הרי יש כל מיני סוגים של לקוחות, יש את אלו שמשלמים מראש עוד לפני שביצענו עבורם את השירות, יש את הלקוחות שמשלמים לנו בזמן, יש את אלה שצריכים תזכורת קטנה אך משלמים ויש את הפחות חביבים על כולנו - אלו הם אותם לקוחות שעושים בעיות בתשלום. באמצעות התוכנה אנו יכולים לגבות את הכסף שמגיע לנו מספקים, מכל סוגי הלקוחות ומשאר גורמים ולקבל את כל הנתונים ממערכת הגבייה המרכזית מבלי להתעסק חודש בחודשו בעניין התשלום - פשוט וקל.
גבייה יעילה יותר

אז מהם היתרונות של מערכת גבייה ממוחשבת?

  1. תשלום מדוייק, בלי טעויות.
  2. חיסכון אדיר בזמן, התכתבויות במיילים, טלפונים ושאר בירוקרטיות.
  3. המערכת מסנכרנת את רשמת התשלומים מפורמט הנהלת החשבונות ומאפשרת לנו לבצע עריכה במידת הצורך.
  4. מסייע לשמור על הסדר בכל מה שקשור לתזרים המזומנים שלנו בעסק.
 
חברת אריאל פיתוח תוכנה מתמחה בפיתוח תוכנה לפי דרישה והן בפיתוח תוכנות לניהול עניינים פיננסים, מלאי ועוד. התוכנות השונות מאופיינות בממשק אינטואיטיבי, נוח ופשוט למשתמש המאפשרות לבצע את ניהול התשלומים באמצעות שימוש בהוראת קבע.

אנשי המקצוע של החברה ישמחו להתאים עבורכם את תוכנת הגבייה שתתן מענה מושלם לצורכי העסק הספיציפי שלכם ותאפשר לכם לחסוך בזמן, להפוך יעילים יותר ובעיקר לשמור על סדר בתהליכים פיננסים המתרחשים כחלק מתזרים המזומנים של הארגון.
 
תוכנות דומות שאולי יעניינו אתכם:  

 

אריאל פיתוח תוכנה  החברה - שמתאימה לכם....... תוכנה         התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים ©           למידע נוסף, צרו קשר     
 
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus