אריאל פיתוח תוכנה

  
דף הבית >> מאמרים >> תוכנה לניהול מועדון לקוחות

תוכנה לניהול מועדון לקוחות

אין היום עסק, ולא משנה אם זו חנות שכונתית קטנה או רשת גדולה, בית קפה או מכון יופי, שאין להם מועדון לקוחות. עסקים רבים הבינו במהלך השנים, בעיקר החל משנות התשעים את החשיבות של מועדון זה.

בשביל ליצור מועדון לקוחות בצורה חכמה חשוב שתהיה לנו תוכנה לניהול מועדון לקוחות. אך לפני שנסביר אילו פרמטרים צריכים להיות בתוכנה שכזו, נסביר תחילה למה צריך מועדון לקוחות וכיצד הוא יכול לעזור לנו.

מועדון לקוחות מבדיל בין לקוחות קבועים או לקוחות שרוצים להיות קבועים וליהנות מהנחות והטבות לבין לקוחות רנדומאליים. למעשה המועדון משמש כלי למשוך אלינו לקוחות שיבואו כמה שיותר. בעזרת הטבות והנחות שרק הם מקבלים, הם הופכים להיות חברים במועדון וכך אנחנו יכולים ליהנות בוודאות כמעט מוחלטת מכוח קנייה שפונה רק אלינו. הרי אף לקוח שמקבל אצלנו הטבה לא יבחר ללכת לחנות בה הוא לא מקבל הטבה. בדרך כלל לקוחות הופכים חברים במועדון לקוחות אחד מכל תחום ולא במספר מועדונים, גם בגלל שזה עולה כסף וגם בגלל שאין טעם להיות חבר במספר מועדונים מאותו תחום אם אפשר לקבל הכל במקום אחד.
לטיפים נוספים מתוך הבלוג של אריאל תוכנה: כיצד מנהלים מועדון לקוחות
בשביל לנהל בצורה חכמה מועדון לקוחות צריך תוכנה שתעזור לנו בתיעוד הנתונים של הלקוחות השונים. התוכנה אמורה לשמור עבורנו את כל המידע של חברי המועדון ויתרה מזו, היא אמורה ליידע אותי בכל פעם שאחד מחברי המועדון חוגג אירוע מסוים או מציין יום חשוב.

תוכנה לניהול מועדון לקוחות

בדרך כלל תוכנה לניהול מועדון לקוחות תכלול פרטי מידע כמו שם, טלפון, כתובת, יום הולדת, יום נישואין, יום בו הוא הצטרף למועדון וכן מידע מרוכז על כל הרכישות שהוא ביצע אצלנו. הפרטים הראשונים נועדו בשביל שנוכל ליצור קשר עם חבר המועדון ולתת לו הטבות מיוחדות, החלק השני נועד בשביל לדעת בדיוק מה הוא אוהב ואיך למקד את הפרסום והשיווק כלפיו.

תוכנה לניהול מועדון לקוחות שומרת גם את כל פרטי ההתקשרות של הלקוח, החל מטלפונים, מיילים ועוד וכך אנחנו יכולים לספק לו מידע, במידה והוא רוצה כמובן, אודות מבצעים, הטבות והנחות שמתקיימות בעסק והוא זכאי ליהנות מהן.
פרמטר נוסף שחייב להיות בכל תוכנה כזו היא אפשרות לבנות מודולים שמתאימים לנו, כך שהתוכנה לא אמורה להיות חד גונית אלא להיות פתוחה שיהיה ניתן לשנות בה דברים שונים וכן התוכנה צריכה להתעדכן מעת לעת על מנת שנוכל ליהנות מפ'יצרים חדשנים וייחודים. שימוש בבסיסי נתונים לייעול העסק זהו אחד מהדברים שיותר כדאי להשקיע בהם, ובאמצעות זה לחסוך משאבים רבים לעסק!
 
אריאל פיתוח תוכנה  החברה - שמתאימה לכם....... תוכנה         התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים ©           למידע נוסף, צרו קשר     
 
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus