אריאל פיתוח תוכנה

  
דף הבית >> מאמרים >> מערכת ניהול לקוחות בתור תוכנה – היתרונות

מערכת ניהול לקוחות בתור תוכנה – היתרונות

 מטרת כל עסק היא למכור מוצרים או שירותים ללקוחותיו. השאיפה היא שתהליך המכירה לא יהיה אירוע נקודתי אלא מערכת יחסים ארוכת טווח עם הלקוח. מה היתרונות של מערכת ניהול לקוחות בהקשר הזה?

הלקוח הוא אינו לקוח בודד, מדובר בלקוחות רבים אשר במקרים רבים מקבלים גם שירותים ומוצרים שונים ואפילו תנאי תשלום שונים. מסיבה זו כל עסק צריך מערכת ניהול לקוחות (תוכנה לניהול לקוחות). למערכת ניהול לקוחות יש יתרונות רבים ההופכים אותה לכלי רב עוצמה המסייע להתייעלות העסק, חיסכון בכוח אדם והגדלת המכירות. הבה נבחן כמה מהיתרונות של תוכנה לניהול לקוחות:

אינטגרציה עם הנהלת החשבונות – תוכנה לניהול קשרי לקוחות עובדת באינטגרציה עם הנהלת החשבונות. מתוך המערכת ניתן להפיק מסמכים היוצרים תנועות יומן, כמו חשבוניות מס ותעודות משלוח. כל המידע מרוכז במקום אחד ובצורה ממוחשבת המבטיחה שימוש נוח במערכת.
ניהול כספים בעזרת תוכנה

כרטיס אישי לכל לקוח – לכל לכול יש כרטיס אישי המרכז את כל הפעילות וההתקשרות אתו. בזכות זה ניתן כל המידע נמצא במקום אחד ובכל עת ניתן לשלוף מידע. אין שום דבר שנשכח ולא מתועד, הכול במערכת.

שליחת הודעות דואר אלקטרוני – מערכת ניהול לקוחות מאפשרת שליחת הודעות דואר אלקטרוני בצורה סיסטמתית. אלו יכולות להיות תזכורות לגבי תשלום, אגרות ברכה לחג ומבצעים ללקוחות. היתרון של המערכת היא שהיא מאפשרת לשייך את הלקוחות לקבוצות ולשלוח הודעות על פי הקבוצה. למשל תוכלו לחלק את הלקוחות שלכם לפי שיוך גיאוגרפי ולשלוח מבצע ללקוחות תושבי אזור הדרום. למידע נוסף על תוכנה לדואר נכנס.

הפקת דוחות  - מערכת ניהול לקוחות מתקדמת היא תוכנה המאפשרת לכם גם להפיק דוחות שונים. הפקת הדוחות היא אחד הדברים המועילים ביותר במערכת. ניתן להפיק דוחות מסוגים שונים המסייעים למחלקות שונות בארגון. אלו יכולים להיות דוחות מלאי המסייעים למחלקת הרכש (קיראו עוד על תוכנה לניהול מלאי); דוחות מכירות עונתיים המסייעים לאסטרטגיית השיווק, דוחות חייבים המסייעים לגביית הכספים. מערכות ממוחשבות מאפשרות הפקת דוחות בחתכים ופילוחים שונים תוך שניות.

מערכת לניהול לקוחות משרתת את כל המטרות הארגוניות שלכם.  בשביל לנהל מערכת יחסים ארוכת טווח עם הלקוח את צריכים מערכת המאפשרת לכם לנהל אתו את הקשר בצורה הטובה ביותר. למידע נוסף על תוכנה לניהול קשרי לקוחות.

אריאל פיתוח תוכנה  החברה - שמתאימה לכם....... תוכנה         התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים ©           למידע נוסף, צרו קשר     
 
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus