אריאל פיתוח תוכנה

  
דף הבית >> מאמרים >> תוכנה לניהול מרפאת שיניים
תוכנה לניהול מרפאת שיניים
 
אין זה סוד שמיטב המשרדים, העסקים, העמותות, מוסדות ציבור ועוד, עובדים עם תוכנות מיוחדות לניהול. מדובר בתוכנות שעוזרות להם להסדיר את כל ענייני המקום וניהולם. בין היתר אנחנו יכולים למצוא תוכנות ייעודיות אשר נוצרו ספציפית לתחומים שונים מתוך הכרה בחשיבות של המאפיינים הייחודים של התחום. כך למשל אנחנו יכולים למצוא תוכנות ייעודיות לניהול מרפאת שיניים.

כל מי שמגיע כיום למרפאת שיניים ועובר דרך המזכירה או מתיישב עם הרופא לשיחה, יכול להיות בטוח שבמחשבים שלהם מותקנת תוכנה ייעודית לניהול מרפאת שיניים, תוכנה שהם למדו לעבוד עליה והיא משרתת אותם לצרכים שונים כפי שנוכל לראות מיד. יש לציין, כפי שיש תוכנות לניהול מרפאת שיניים, כך נמצא תוכנות שונות לניהול מרפאות מסוגים אחרים.
למידע נוסף על תוכנות לניהול מרפאה.

מה צריכה לכלול תוכנה לניהול מרפאת שיניים?

תוכנה לניהול מרפאת שיניים כוללת מספר פרמטרים:
יומן מרפאה – בחלק זה מתועדים אירועים ותאריכים חשובים של המרפאה. פגישות עם ספקים, הזמנת חומרים, טיפולים, מועדי תשלומים, וכדומה.
הוצאות והכנסות – מדובר על פרמטר שמציג את כל ההוצאות והכנסות של המרפאה, תשלומים לעובדים וספקים, רכישת מלאי, הוצאות לא צפויות ועוד. חלק זה של התוכנה יכול להיות משותף לאחראים על הנהלת חשבונות של המרפאה או לרואי החשבון שלה.
מעקב אחר תשלומי לקוחות – כאן יהיה ניתן לעקוב אחר התשלומים של הלקוחות ולבצע וידוא תשלום במידה ויש צורך.
כרטיס מטופל – התוכנה מאפשרת לפתוח כרטיס למטופל עם כל פרטיו האישיים מתוך מטרה ליצור עמו קשר במידה ונדרש. חשוב להדגיש, מאחר ומדובר בתוכנת מחשב, אז ניתן להשתמש בה על מנת ליצור קשר ישיר ממנה אל המטופל כולל שליחת חומר פרסומי ואינפורמטיבי אודות בדיקות וטיפולים.
מעקב אחר טיפולים – מדובר על צילומים, בדיקות וכדומה. הרעיון הוא ליצור תיעוד שלם של טיפולים אשר מבוצעים במרפאה, בין היתר בשביל לדעת כיצד להתכונן לטיפולים עתידיים, לדעת מה היה בעבר, להכין לוח זמנים כרונולוגי של טיפולים ועוד.
תוכנה לניהול מרפאת שיניים פועלת כיום דרך האינטרנט או באמצעות שירות ענן, כך שניתן להפעיל אותה בכל מחשב וכן בטלפון סלולרי. היתרון הוא, שהרופא או הצוות שלו יכולים לעקוב אחר החומרים השונים אשר נמצאים בתוכנה, גם כשהם אינם נמצאים במרפאה.
כאמור, הרופא והצוות עוברים הדרכה מלאה על התוכנה, על מנת שיוכלו להפעיל אותה בצורה מסודרת ונכונה. הצוות גם יתעדכן לגבי שדרוגים ועדכונים בתוכנה בכל עת שהם יתבצעו. 
אריאל פיתוח תוכנה  החברה - שמתאימה לכם....... תוכנה         התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים ©           למידע נוסף, צרו קשר     
 
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus