אריאל פיתוח תוכנה

  
דף הבית >> מאמרים >> תוכנה לניהול דומיינים

תוכנה לניהול דומיינים

אנשים רבים מכירים את המילה דומיין, ויודעים כי לשם העלאת אתר לאינטרנט יש צורך בדומיין. כיום ישנם מיליונים של דומיינים ברחבי הרשת, ולשם כך אנו זקוקים לתוכנה לניהול דומיינים שיכולה להתאים לחברות שיווק, קידום ושיווק באינטרנט, ולחברות שלהם דומיינים רבים. אז מה זה דומיין? וכיצד מנהלים כמה דומיינים?

מה זה דומיין

דומיינים מטרתם להוות כתובות אתר אותם ניתן לזכור בצורה קלה. הדומיינים הם כתובות אתר, הנמצאות ברשת כדי שנוכל לזהות אתרים שונים. דומיין מורכב מאותיות שבוחרים בעלי האתרים ממבחר דומיינים, והזנתו של הדומיין מעלה את האתר לעיני הגולש.
למרות שאנשים רבים חושבים שברגע שהדומיין נקנה הוא בבעלותם, מדובר בטעות נפוצה. למעשה הדומיין מושאל לשימוש לכל התקופה שבעלי הדומיינים ממשיכים לשלם עבורו. רשם הדומיינים מקצה את הדומיין לתקופה קצובה, בדרך כלל של שנה, ולאחריה תצטרכו לחדש את השימוש בדומיין למען המשך המצאות האתר שלכם ברשת.

תוכנה לניהול דומיינים

תוכנה לניהול דומיינים מסייעת לכם בניהול דומיינים בצורה קלה במיוחד. התוכנה מתאימה למי שרוצה לעבוד בצורה קלה ומוסדרת עם מגוון דומיינים רבים שברשותו, לבצע מעקב אחר בעלים של הדומיין, האחסון אליו משויך הדומיין, תאריך תפוגה ופרטים נוספים שיכולים להקל עליכם במעקב שוטף אחר הדומיינים שברשותכם.

מדוע כדאי שתהיה לנו תוכנה כזאת?

  • סדר וארגון – חברות שמחזיקות דומיינים רבים חייבות סדר וארגון בדומיינים.
  • התראות לפני סיום תקופה בעלות על הדומיין – חשוב שתוכנה מסוג זה תיתן התראות על סיום תקופה כדי שהאתר לא ירד מהרשת.
  • ניהול לקוחות – תוכנה לניהול דומיינים מתאימה גם לניהול לקוחות טוב יותר

מה מאפיין את התוכנות של אריאל פיתוח תוכנה?

התוכנות של אריאל פיתוח תוכנה הן תוכנות ששמות את הדגש על בסיסי נתונים. אריאל מפתחת תוכנות אישיות לכל סוגי העסקים, והן תוכנות יעילות במיוחד.
את התוכנות של אריאל כמו גם תוכנה לניהול דומיינים, מפתחים מומחי תוכנות מהטובים שיש כיום. התוכנות מתאימות למגוון מגזרים, עסקים חברות וארגונים. למידע על כל התוכנות שלנו ליחצו כאן.
לתוכנות ניתן להוסיף מודלים, לשלוט בניהולן, ניתן להטמיע בקלות, והן מתאימות לעסקים קטנים וגדולים כאחד.
 
 
 
 
אריאל פיתוח תוכנה  החברה - שמתאימה לכם....... תוכנה         התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים ©           למידע נוסף, צרו קשר     
 
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus