אריאל פיתוח תוכנה

  
דף הבית >> מאמרים >> תוכנה לניהול אירועים

 
תוכנה לניהול אירועים

אין דבר יותר משמח מבר מצווה או בת מצווה, אין מקום התרגשות גדול יותר מתאריך החתונה של הזוג המאושר שקרב ובא.
אך ברגע שלנער מלאו 12 שנה והגבר פתח בשאלה הגדולה ביותר, דבר אחד ברור, ארגון האירוע. ארגון אירועים יכול להיות מייאש לפעמים, מלווה בכאבי ראש, טלפונים רבים, לזכור שמות, תאריכים, כתובות ואנשים ולהתחיל בלהקים את האירוע מתחילתו ועד סופו בצורה הנכונה ביותר. אנו באריאל תוכנה, מציעים שירות של פיתוח תוכנה בהתאמה אישית שבהחלט יכולה להיות שימושית לתחום האירועים.כמה כוח נדרש בשביל אירוע של כמה שעות?
כמו המשפט שאומר, לא משנה כמה זמן תבלה במטבח להכנת אוכל רב, אכילתו תמשך כחמש דקות. אפשר בקלות לשנות קצת את המילים ולאמר, לא משנה כמה יקח זמן לארגן אירוע, בסופו של דבר הוא יסכם בסך הכל כמה שעות ספורות. ארגון אירוע הוא נושא שגם אם נכנסים אליו במלוא המרץ, יש דברים רבים הנדרשים לזכור, לרשום, לסדר, להתקשר, לשלוח ועוד פעולות רבות אחרות.
בשנים האחרונות אירוע נהפך לנושא עכשווי ומלא באופציות מגוונות אשר יספקו לאנשים החוגגים את הזמן המושלם ביום המושלם ובשל כך נדרש ממארגני האירוע לפנות זמן יקר, לבחור את האופציות הטובות ביותר, לעשות את האירוע ייחודי ואירוע שהחוגגים והאורחים לא ישכחו להרבה זמן. בשביל הנושאים הרבים שצריך לזכור ולכתוב, נוסדה לה תוכנה אחרת המתאימה לאירוע בת/בר מצווה ולחתונות ומקנה את האפשרות לסדר הכל מול העיניים.

תוכנה לניהול אירועים - בת/בר מצוות וחתונות
התוכנה הנפלאה מקנה למארגני אירועים או אנשים המארגנים את האירוע בעצמם, את האפשרות לסדר את כל התכנים הנתונים בארגון האירוע בתוכנה אחת פשוטה במחשב. שתי התוכנות מספקות את ארגון בר/בת מצווה ואת ארגון החתונה בנפרד.
שתי התוכנות באופן דומה ומשרתות את המארגנים בתחומים השונים: ניהול רשימות של שמות המוזמנים בשפה העברית או האנגלית, ניהול תקציב בצורה קלה ופשוטה, מעקב אחרי הזמנות האירוע שנשלחו לכתובות השונות ואישורי הגעתם לכתובת, סידור השולחנות באירוע לפי מספר המוזמנים עם תמונות חביבות, רשימת ספר טלפונים לצורך כל הטלפונים החשובים למקרים הדחופים של האירוע, רשימת כיבודים, שליחת מכתבי תודה בסוף האירוע לכתובות השונות ותיעוד של מתנות ואפילו הפקת הדפסות מסודרות של כל הרשימות הנחוצות שיהיו בהישג יד היכולים להיות מסודרים על פי אותיות הא'-ב', שולחנות, קרבה, חשיבות ועוד רבים. 
אריאל פיתוח תוכנה  החברה - שמתאימה לכם....... תוכנה         התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים ©           למידע נוסף, צרו קשר     
 
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus