אריאל פיתוח תוכנה

  
דף הבית >> מאמרים >> פרילנסר או חברה לפיתוח תוכנה?
 

פרילנסר או חברה לפיתוח תוכנה?

פיתוח תוכנה הוא דבר חשוב מאוד לעסקים, כל עסק צריך תוכנות מחשב לצורך פרוצדורות העבודה השונות. ישנן תוכנות כלליות המתאימות לסוגים שונים של עסקים, כמו למשל תוכנת הוורד המפורסמת. את תוכנה זו תוכלו למצוא כמעט בכל משרד, ואם לא היא, אז משהו מקביל. אך אסור לשכוח שלכל עסק יש צורך בתוכנות מיוחדות התואמות לתחום העיסוק וצורת העבודה בעסק – בשביל זה יש צורך בפיתוח תוכנה בהתאמה אישית עבור העסק.

פרילנסר או חברה לפיתוח תוכנה
 עסקים רבים המחפשים שירותים של פיתוח תוכנה מתלבטים האם לפנות לחברה לפיתוח תוכנה או לפרילנסר. בדקנו את הנושא וגילינו שהשיקול המרכזי של לקוחות רבים הבוחרים דווקא לפנות לפרילנסר הוא המחיר.

פרילנסר - יותר משתלם?

לקוחות רבים יוצאים מתוך נקודת הנחה שעבודה עם פרילנסר היא הזולה והמשתלמת ביותר. אך האמת שזה לא בהכרח נכון. במקרים רבים חברה לפיתוח תוכנה יכולה להעניק את השירות הזול ביותר מכיוון שיש לה יתרונות בזכות גודלה. גם אם מדובר בחברה קטנה לפיתוח תוכנה, עדיין יש לה יותר משאבים והיא יכולה להציע מחירים יותר טובים לפיתוח תוכנה.
 
אך היתרונות של פיתוח תוכנה בחברה קטנה אינם מסתכמים אך ורק במחיר יותר זול. כאשר עובדים עם חברה קטנה זה כמו לעבוד עם פרילנסר מבחינת היחס והטיפול האישי בלקוח. החברה מקצה צוות מיוחד בשביל לפתח את התוכנה לפי הצרכים של הלקוח ותמיד יש לה מענה. הלקוח חווה יחס מאוד אישי עם צוות  מסור אשר בונה את התוכנה לפי הצרכים והרצונות של הלקוח. לצורך הנוחות על ההתעסקויות הטכניות והמקצועיות מתבצעות מול אדם אחד, בדיוק כפי שעובדים עם פרילנסר. ללקוח ישנה כתובת אחת והוא לא צריך לרדוף אחרי אנשי צוות שונים המעורבים בפרויקט.
 
לעבודה עם פרילנסר יש חסרונות: אתם לא יכולים להתעלם מהעובדה שפיתוח תוכנה הוא דבר מורכב אשר דורש במקרים רבים אנשי מקצוע שונים והתמחויות שונות. פרילנסר, מוכשר ככל שיהיה, לא יכול למלא את כל הפונקציות ולכן הוא מוגבל מאוד. לעומת זאת בחברה, אפילו קטנה, ישנם אנשי מקצוע שונים אשר עובדים כצוות על מנת להביא לכם את התוצאות הטובות ביותר.
 
אם אתם רוצים פיתוח תוכנה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר אשר יתן לכם תרומה משמעותית בעסק. מומלץ לעשות זאת עם חברה קטנה אשר נותנת שירות אישי ומקצועי. חברה לפיתוח תוכנה, בזכות הצוות שלה, עומדת בלוחות זמנים, דבר שלא תמיד מתרחש עם פרילנסר. כל בעיה אישית יכולה לגרום לעיכוב, אין מי שיכסה עליו.
 
אריאל פיתוח תוכנה  החברה - שמתאימה לכם....... תוכנה         התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים ©           למידע נוסף, צרו קשר     
 
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus