אריאל פיתוח תוכנה

  
דף הבית >> מאמרים >> איך בוחרים חברה לפיתוח משחקים

איך בוחרים חברה לפיתוח משחקים

 
בשנים האחרונות, אין זה סוד, אחד התחומים הבולטים בעולם התיכנות, הוא פיתוח משחקים. העובדה שלצד משחקים למחשב האישי נוספו אפשרויות של פיתוח משחקים לקונסלות מגוונות וכן כמובן משחקי רשת ומשחקים לסלולר, הפכו את התחום לבולט מאוד וכך לא מעט צעירים נמשכים לעסוק בו. זו גם הסיבה שאנחנו רואים יותר ויותר חברות שעוסקותלא רק בפיתוח תוכנה אלא גם בפיתוח משחקים, מה שכמובן מגדיל את היצע המשחקים בשוק.

פיתוח משחקים - Unity

כל מי שמחפש חברה לפיתוח משחקים לא יתקשה למצוא, כאמור יש בשוק לא מעט חברות כאלה, אפילו בשוק הישראלי שעד לפני כמה שנים, לא עסק כלל בפיתוח משחקים אלא יותר בתוכנות או בחומרה, אנחנו מתחילים לראות עם הזמן יותר ויותר חברות שמתעסקות בתחום, בין היתר זו תוצאה של הקמתן של מסלולי לימוד שונים בבתי ספר שונים למקצועות ההייטק והאינטרנט, אשר בין היתר מלמדים את התחום של פיתוח משחקים על של הרבדים המגוונים אשר בתחום.

אז אם בשוק אפשר למצוא לא מעט חברות שמתעסקות בפיתוח משחקים, כיצד אנחנו יכולים לבחור את החברה שמתאימה לנו, החברה אשר תוכל להוציא את הרעיון שלנו לאור? אנחנו יכולים להציע תסריט מסוים והחברה תצטרך להפוך אותו למציאות, אנחנו יכולים לבקש מהחברה להפיק עבורנו משחק שישמש את הגולשים באתר, ואנשיה יצטרכו להפוך את הבקשה שלנו למציאות.

פיתוח משחקים ביוניטי

כיצד בוחרים חברה לפיתוח משחקים

ראשית, מוטב שתהיה זו חברה רעננה, צעירה, עם חבר'ה יצירתיים ובעלי מעוף. כיצד אנחנו יודעים שהם כאלה? מאוד פשוט, כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה לבדוק כיצד נראים משחקים אחרים שלהם, האם מדובר במשחקים מגוונים, האם מדובר במשחקים שונים מאלה שאנחנו מכירים בשוק, האם הם מצליחים להביא לידי ביטוי מאפיינים שונים וייחודים שבאופן רגיל אנחנו לא יכולים לזהות במשחקים אחרים.

שנית, הפלטפורמות בהן החברה מתעסקת. מרבית החברות מתעסקות במגוון הפלטפורמות הקיימות עבור המשתמשים השונים, החל ממחשבים אישיים, משחקי רשת, נייד, קונסלות ועוד. אנחנו נרצה בוודאי שהמשחק שלנו יהיה גם כן בכל הפלטפורמות האפשריות, ולכן נרצה שהחברה איתה אנחנו עובדים תהיה מסוגלת להפיק אותה.
שלוש, האופן בו החברה עובדת. אנחנו נרצה לעבוד עם חברה שיודעת כיצד להגיע אל יצירת תשתית של משחק בצורה חכמה ויעילה. כלומר, שהיא תוכל לעבוד איתנו על המאפיינים השונים, ולהגיע לכדי מצב אופטימאלי בו המשחק יוצא לשוק. החל מחוויית משחק טובה לשחקנים ועד אפשרויות עדכון ושדרוג במהלך הזמן.
קיראו גם מאמר בנושא: כיצד יוניטי כבשה את שוק פיתוח המשחקים.
 
אריאל פיתוח תוכנה  החברה - שמתאימה לכם....... תוכנה         התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים ©           למידע נוסף, צרו קשר     
 
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus