אריאל פיתוח תוכנה

  
דף הבית >> מאמרים >> ללמוד פיתוח תוכנה בעזרת מורה פרטי
ללמוד פיתוח תוכנה בעזרת מורה פרטי

4 שאלות שכדאי לשאול מורה פרטי לפני המפגש הראשון

רוב התלמידים במדינת ישראל שוכרים את שירותיהם של מורים פרטיים בשלב זה או אחר של לימודיהם. כיוון שהמטרה של השכרת שירות מורה פרטי היא ללמוד את החומר הנלמד בכיתה בצורה הטובה ביותר ולהצליח בבחינות, חשוב מאוד לוודא שבוחרים את המורה המקצועי ביותר איתו יש לכם שפה משותפת. במאמר זה אספנו עבורכם את ארבעת השאלות החשובות ביותר שחשוב לשאול מורה פרטי טרם המפגש הראשון איתו.


 

מהו הניסיון שלך בתחום?

השאלה הראשונה והחשובה ביותר תהיה מהו הניסיון של אותו מורה פרטי שבשירותיו אתם מעוניינים. בתחום פיתוח התוכנה, הנסיון קריטי כי בתיאוריה אפשר להבין הכל אבל בפרקטיקה תמיד נתקלים בבעיות וצריך למצוא דרכים יצירתיות לפתור אותן.
יש לקחת בחשבון שהמטרה של השכרת מורה פרטי היא לתת את החומר בצורה הטובה ביותר ולכן אתם משלמים סכום לא קטן של כסף. לכן, חשוב מאוד לוודא שאותו מורה שמגיע אליכם הוא אכן אדם בעל ניסיון בתחום ההוראה, אם מדובר על הוראה אישית ואם על הוראה קבוצתית. יש לקחת בחשבון שיש אנשים שמומחים בתחום מסוים אך אינם יודעים כיצד להעביר את החומר בצורה הטובה ביותר ויש כאלו שמצליחים להבין מה הקושי של התלמיד, מהו אופן המחשבה שלו ומצליחים להתאים את שיטת ההוראה שלהם לצרכיו של התלמיד בצורה הטובה ביותר. מורה פרטי בעל ניסיון עשיר הוא בדרך כלל מורה פרטי שמצליח להעביר את החומר בצורה הטובה ביותר. אם למשל אתם מעוניינים לפתח תוכנה לפי דרישה בעצמכם, ניתן להתייעץ עם המורה ולקבל הדרכה שלב אחרי שלב בתכנון ופיתוח התוכנה.
 

איפה אתה ממוקם?

חשוב לברר עם המורה היכן הוא ממוקם והאם השיעורים נעשים בביתו או שמא הוא יכול להגיע אליכם. כיוון שרוב התלמידים זקוקים לשיעורים פרטיים לחיזוק החומר הנלמד בכיתה ושיעורים פרטיים להכנה לקראת מבחן, בדרך כלל המורה הפרטי מוזמן בתדירות קבועה או בתדירות גבוהה בתקופה מסוימת של השנה. חשוב לוודא שהדבר אכן אפשרי. עם כל הרצון הטוב, מורה שמתגורר בחדרה לא יגיע לקריות מדי שבוע לשיעור של השעה או לתל אביב. תמיד יש לוודא שהמורה מתגורר בקרבת מיקום גיאוגרפי אליכם ושהשיעורים מתבצעים במתכונת הסביבתית הנוחה לכם.
 

מה המחיר שלך?

חשוב לדעת כמה המורה הפרטי דורש עבור שיעור פרטי וכיצד מוגדר שיעור פרטי, האם מדובר על חצי שעה, שלושת רבעי שעה או שעה שלמה. לא להיבהל מהמחיר מורים פרטיים ברמה גבוהה דורשים מחיר לא נמוך, אך גם איתם יכולים פעמים רבות להגיע אל עמק השווה באם מחליטים מראש על כמות מסוימת של שיעורים להם אתם מתחייבים עם המורה.
 

האם אתה זמין?

השאלה האחרונה שיכולה גם לשמש אתכם כשאלה הראשונה היא לגבי הזמינות של המורה. חשוב מאוד לוודא שהמורה אכן זמין לכמות השיעורים בתקופת הזמן בה אתם מעוניינים. אין זה משנה עד כמה המורה נהדר וכולם ממליצים עליו. אם אין לו זמן ללמד אתכם. הרי שהמטרה פוספסה.
 
 
אריאל פיתוח תוכנה  החברה - שמתאימה לכם....... תוכנה         התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים ©           למידע נוסף, צרו קשר     
 
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus