אריאל פיתוח תוכנה

  
דף הבית >> מאמרים >> בית תוכנה לעסקים קטנים
בית תוכנה לעסקים קטנים
אם אתם מחפשים בית תוכנה לעסקים קטנים, כדאי שתשימו לב לחברת אריאל המציעה מגוון תוכנות בהתאמה אישית. אריאל היא בית לפיתוח תוכנה והיא חברה מתקדמת ופופולארית שמספקת תוכנות שונות בהתאמות אישיות. אנו עובדים עם מגוון לקוחות פרטיים ועסקיים והיא מספקת להם תוכנות שונות ומגוונות בהתאמה אישית.

למי מתאימים השירותים של בית התוכנה אריאל?

בעלי עסקים רבים מחפשים תוכנה שתכלול את כל מה שהם זקוקים לו באחת. אותם בעלי עסקים מחזיקים עסקים קטנים ואף עסקים זעירים ולכן הם לא זקוקים לתוכנות גדולות כמו תוכנות פריורטי למשל, שמציעה תוכנה לארגונים גדולים. תוכנה לעסקים קטנים מתאימה לעסקים של עסק שכולל עובד אחד לעסקים שכוללים עד 200 עובדים.
עסקים המשתמשים בתוכנות מותאמות אישית מחברת אריאל המשמשת בית תוכנה לעסקים קטנים הינם: חנויות, מסעדות, מספרות, מוסדות ממשלתיים, עמותות, בתי קפה, מחסנים, מנהלי חשבונות, משרדי פרסום, משרדי הייטק ועוד.

פיתוח תוכנה לעסק קטן

מה צריך שיהיה לנו בתוכנה לעסקים קטנים?

למרות שמדובר בעסק קטן בעלי עסקים קטנים חשים בצורך בתוכנה שמספקת את כל הצרכים של העסק. תוכנה מסוג ז חייבת להיות תוכנת ענק שמכילה בתוכה את כלל המחלקות של העסק. חשוב שהתכונה תכלול גם את כל הנדרש להנהלת חשבונות, מלאי ומכירות. התוכנה כדאי שתהיה תוכנת ענן המכילה את כלל האופציות והאפשרויות לעובד, תוך יישום והכללה של כל היחדות בארגון, החל מיחידות קו עד ליחידות המטה.
קיראו גם: כיצד מפתחים תוכנה לעסקים קטנים?
אריאל שמה דגש בפיתוח התוכנה על צרכי הלקוח והתאמת התוכנה בצורה מדויקת לכלל האגפים והמחלקות בעסק. המתכנתים שמים בפיתוח דגש על בסיסי נתונים, והתוכנות נבנות באמצעות מומחי תוכנה מקצועיים.

תוכנה לעסקים קטנים

מדוע כדאי לבחור בתוכנה של אריאל לניהול העסק?
לאריאל, בית תוכנה לעסקים קטנים, מגוון יתרונות בולטים בתוכנות שהיא מציעה לעסקים קטנים. היתרונות הינם:
  • תוכנות פשוטות וקלות להפעלה
  • תוכנות המעניקות מענה כולל לסביבה
  • פיתוח תוכנות לעסקים קטנים, גדולים ובינוניים
  • התוכנות מתאימות להתאמה אישית דרך הוספת מודולים לפי הצורך
  • שירות אישי ותמיכה
  • מפאת כל סיבות אלה בעלי עסקים קטנים מעדיפים את אריאל כחברה שתשמש בית לעסקיהם הקטנים.
בנוסף, בתוכנות של אריאל ניתן להתנסות חינם תקופה קצרה, ומכאן להבין האם התוכנה עונה על כל הציפיות שלכם.
צרו עמנו קשר ונשמח לסייע!
 
 
אריאל פיתוח תוכנה  החברה - שמתאימה לכם....... תוכנה         התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים ©           למידע נוסף, צרו קשר     
 
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus