אריאל פיתוח תוכנה

  
דף הבית >> מאמרים >> פיתוח תוכנה בהזמנה

פיתוח תוכנה בהזמנה

חברת אריאל תוכנה אשר מתמחית ומנוסה בפיתוחי תוכנה מסוגים שונים, מציעה לקהל לקוחותיה פיתוח תוכנה בהזמנה אישית, בהתאם לצורכי העסק ומטרותיו הייעודיים.
עם ניסיון של שנים בתחום, כל התוכנות שאנו מפתחים בעלות ממשק תפעולי נוח וידידותי למשתמש. אנו עושים הכל בכדי לפתח ממשק אינטרקטיבי שיהי נוח וקל לתפעל. חשוב לנו לציין בפניכם שאנו מבינים כי העולם העסקי של שנות ה-2000 הוא עולם דינאמי שמשתנה כל הזמן ולכן כל תוכנה ותוכנה ניתנת לשינוי בהתאם לצרכים המשתנים של הארגון בכל נקודת זמן שהיא.

מאחורינו צוות מפתחים מקצועי ומיומן שפיתח שלל תוכנות  שכולן שדרגו באופן בלתי רגיל את ההתנהלות בעסק או בארגון. אנו מתמחים בפיתוח תוכנות בהזמנה אישית ויחד עם זאת מספקים גם תוכנות לניהול מלאי, תוכנות לניהול תקציב, תכונות לניהול מסמכים ומטלות, והכל בהתאם לצרכים של העסק. למידע נוסף על פיתוח תוכנה בהתאמה אישית.
 

כמה מן התוכנות אותן אנו מפתחים:

 פיתוח תוכנה בזמנה

החשיבות של פיתוח תוכנה המותאם באופן ספיציפי לצורכי העסק

ובכן, עסקים רבים בוחרים לעבוד עם תוכנות מדף כלליות (גם אותן אנחנו בחברת אריאל מספקים), אך מהר מאוד אותן חברות מבינות כי תוכנות מדף לא תמיד מספיקות ולא תמיד ממלאות את כל הצרכים שלהם. עסק הוא דבר מורכב ובו מתקיימים שלל של תהליכים מידי יום ביומו. תוכנות הן פשוט הפתרון האופטימלי לצמצם את הזמן שבו אותם תהליכים מתרחשים ולהפיק את המקסימום מכל פעולה שמתבצעת בעסק שלנו.
 
בימים בהם כל ההתנהלות בעסק מתבצעת דרך ממשקים דיגיטליים, החשיבות של פיתוח תוכנה בהזמנה חודר עמוק לתוך תודעתם של עסקים מכל התחומים החל מעסקים המספקים שירותים רפואיים, עסקים שמוכרים מוצרי קוסמטיקה, אופנה וסטיילינג, משרדי רואי חשבון או עריכת דין ועד למפעלים גדולים שמייצרים מוצרים לקהל הצרכנים. ברגע שפניתם אלינו בפיתוח תוכנה אשר עונה על רוב הפעולות שמתבצעות בעסק שלכם על בסיס שוטף, לא רק שהצלחנו לחסוך זמן יקר ומשאבים אלא שפתאום הכל הופך נגיש וקל יותר.
 
תוכנה מותאמת אישית הופכת כל תהליך מורכב לפשוט ובכך מאפשרת לנו לצמצם בכוח האדם ולחסוך בעלויות. אנו עדים לעובדה שלעתים עסקים שפועלים לגמרי באותו התחום, מבצעים את ההתנהלות שלהם באופן שונה לחלוטין ולכן כל עסק באשר הוא, זקוק לתוכנה שתשקף את הביצועים שלו על הצד הטוב ביותר. לכל עסק באשר הוא יש דרישות ספיציפיות ומתוך הבנה מעמיקה לצורך הקיים הזה, אנו בחברת אריאל עושים הכל בכדי לפתח את התוכנה שתענה על כל אותן הדרישות . זו הסיבה שכל תוכנה ייעודית אותה אנו מפתחים בחברת אריאל מושפעת מאופיו ומאפייניו של העסק עבורו אנו מפתחים את התוכנה.
 
פיתוח תוכנה באריאל

אז איך זה בעצם עובד?

ובכן בכדי שנוכל לפתח עבורכם ועבור העסק שלכם את התוכנה הייעודית לו באופן המושלם, עלינו להבין לעומק את תחום העיסוק שלכם ואת הנישות בהן העסק שלכם פועל. לכן, בניית התוכנה מתבצעת בשלבים תוך שיתוף מלא שלכם בתהליך זיהוי והבנת הצרכים.

מדובר בתהליך שקוף שמאפשר לכם להיות חלק בלתי נפרד מהתהליך, מה שהוכיח את עצמו בעבר כעובד. אז קודם כל, אנו מבינים ביחד אתכם את הצרכים שלכם, את הצרכים של הלקוחות ושל העובדים שלכם בעסק והמטרה היא להקל על כולם. השלב הבא הוא שלב האפיון בו אנו מתאימים את התוכנה לצרכים שזיהינו בשלב הקודם.

לאחר מכן אנו עוברים לשלב הפיתוח שמוצג בפניכם ואז דואגים לבצע את כל התיקונים, השינויים בהתאם לדרישות שלכם. כמובן שאנו גם מתקינים ומטמיעים את התוכנה במערכות שבתוך העסק עצמו ומסייעים לאורך לכם ולעובדים שלכם לאורך כל הדרך בתחזוקה שוטפת.

יתרונותיה של תוכנה בהזמנה

  • תוכנה בהתאמה אישית מעניקה לכם יתרון עסקי מובהק על פני המתחרים שלכם.
  • תוכנה בהזמנה מעניקה ערך מוסף גם ללקוחות וגם לעובדים שלכם בעסק.
  • מאפשרת לעסק להתייעל באופן יוצא דופן וכך לחסוך בזמן ובעלויות הכוללות של העסק.
  • תוכנה שמפתחים באופן מקצועי מאפשרת לתמוך בכל צורכי הארגון ומעניקה שלל פתרונות איכותיים.
 
לסיכום, אנו בחברת אריאל עושים הכל בכדי לפתח, ליצור ולהתאים את התוכנה הייעודית לעסק או לארגון שלכם באופן המדויק והספיציפי ביותר. שילוב בין הקשבה, הבנת הצרכים ומחשבה לטווח הרחוק הם מה שהופכים את התוכנות אותן אנו מפתחים ליעילות, מועילות ומשדרגות באופן בלתי רגיל את הפעילות העסקית הכוללת.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
אריאל פיתוח תוכנה  החברה - שמתאימה לכם....... תוכנה         התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים ©           למידע נוסף, צרו קשר     
 
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus